CRGH0805J13R
MFR.Part #
CRGH0805J13R
JLCPCB Part #
C2099214
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 150V 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS