CRGH2010J36K
MFR.Part #
CRGH2010J36K
JLCPCB Part #
C3971406
Description
-55℃~+155℃ 1W 36kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS