CRGH0805F8K25
MFR.Part #
CRGH0805F8K25
JLCPCB Part #
C4133631
Description
-55℃~+155℃ 333mW 8.25kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS