CRGH0805F787K
MFR.Part #
CRGH0805F787K
JLCPCB Part #
C2105497
Description
-55℃~+155℃ 150V 333mW 787kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS