CRGH0805F698R
MFR.Part #
CRGH0805F698R
JLCPCB Part #
C4331362
Description
-55℃~+155℃ 333mW 698Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS