ESR10EZPJ621
MFR.Part #
ESR10EZPJ621
JLCPCB Part #
C4027959
Description
-55℃~+155℃ 400mW 620Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS