CRGH0805F61K9
MFR.Part #
CRGH0805F61K9
JLCPCB Part #
C4301442
Description
-55℃~+155℃ 333mW 61.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS