CRGH0805F61R9
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH0805F61R9
JLCPCB Part #
C3924543
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 333mW 61.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS