CRGH0805F619R
MFR.Part #
CRGH0805F619R
JLCPCB Part #
C2103862
Description
-55℃~+155℃ 150V 333mW 619Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS