CPF0805B1R33E1
MFR.Part #
CPF0805B1R33E1
JLCPCB Part #
C4331496
Description
-55℃~+155℃ 1.33Ω 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS