CRGH0805F3K83
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH0805F3K83
JLCPCB Part #
C2101265
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 150V 3.83kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS