CRGH0805F374R
MFR.Part #
CRGH0805F374R
JLCPCB Part #
C4130155
Description
-55℃~+155℃ 333mW 374Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS