CRGH0805F35R7
MFR.Part #
CRGH0805F35R7
JLCPCB Part #
C2100564
Description
-55℃~+155℃ 150V 333mW 35.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS