CRGH0805F316R
MFR.Part #
CRGH0805F316R
JLCPCB Part #
C4017645
Description
-55℃~+155℃ 316Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS