ERA-6ARB1402V
MFR.Part #
ERA-6ARB1402V
JLCPCB Part #
C20016374
Description
-55℃~+155℃ 125mW 14kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS