KTR10EZPF28R7
MFR.Part #
KTR10EZPF28R7
JLCPCB Part #
C2087690
Description
-55℃~+155℃ 125mW 28.7Ω 400V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS