CRGH0805F187K
MFR.Part #
CRGH0805F187K
JLCPCB Part #
C2101374
Description
-55℃~+155℃ 150V 187kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS