H8365KDYA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H8365KDYA
JLCPCB Part #
C1408101
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 250mW 365kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS