CPF0805B1M15E1
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CPF0805B1M15E1
JLCPCB Part #
C4165032
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.15MΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS