CRGH0805F124R
MFR.Part #
CRGH0805F124R
JLCPCB Part #
C2102101
Description
-55℃~+155℃ 124Ω 150V 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS