3504G3A9K76FTE
MFR.Part #
3504G3A9K76FTE
JLCPCB Part #
C6385371
Description
-55℃~+155℃ 6W 9.76kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS