CRGH0805F154R
MFR.Part #
CRGH0805F154R
JLCPCB Part #
C3986343
Description
-55℃~+155℃ 154Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS