RN73H1JTTD52R3F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD52R3F50
JLCPCB Part #
C4352627
Description
-55℃~+155℃ 100mW 52.3Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS