CRGH0603J680R
MFR.Part #
CRGH0603J680R
JLCPCB Part #
C2092059
Description
-55℃~+155℃ 200mW 50V 680Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS