CRGH0603J620K
MFR.Part #
CRGH0603J620K
JLCPCB Part #
C4340507
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 200mW 620kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS