CRGS0603J680K
MFR.Part #
CRGS0603J680K
JLCPCB Part #
C4071897
Description
-55℃~+155℃ 250mW 680kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS