CRGH0603J1M3
MFR.Part #
CRGH0603J1M3
JLCPCB Part #
C4264904
Description
-55℃~+155℃ 1.3MΩ 200mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS