RG1608N-4121-W-T1
MFR.Part #
RG1608N-4121-W-T1
JLCPCB Part #
C4106126
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.12kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS