CRGH0603J39R
MFR.Part #
CRGH0603J39R
JLCPCB Part #
C4272333
Description
-55℃~+155℃ 200mW 39Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS