CRGH0603J36R
MFR.Part #
CRGH0603J36R
JLCPCB Part #
C3979817
Description
-55℃~+155℃ 200mW 36Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS