CRGP2512F100R
MFR.Part #
CRGP2512F100R
JLCPCB Part #
C4084588
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 2W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS