KUMP-11A18-240
MFR.Part #
KUMP-11A18-240
JLCPCB Part #
C5745241
Package
SOCKETABLE
Description
-45℃~+55℃ 10ms 15A 15ms 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 240V 277V@AC AgCdO SOCKETABLE Power Relays