RN73C1J174RBTG
MFR.Part #
RN73C1J174RBTG
JLCPCB Part #
C4238339
Description
-55℃~+155℃ 174Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS