CRGH0603J33K
MFR.Part #
CRGH0603J33K
JLCPCB Part #
C2085852
Description
-55℃~+155℃ 200mW 33kΩ 50V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS