CRGH0603J30K
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH0603J30K
JLCPCB Part #
C4252557
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 200mW 30kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS