CRGH0603J120K
MFR.Part #
CRGH0603J120K
JLCPCB Part #
C4271897
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 200mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS