RN73H1JTTD3241A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD3241A25
JLCPCB Part #
C3970121
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.24kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS