RP73D2A487KBTG
MFR.Part #
RP73D2A487KBTG
JLCPCB Part #
C4336198
Description
-55℃~+155℃ 125mW 487kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS