CRGH0603J10R
MFR.Part #
CRGH0603J10R
JLCPCB Part #
C2092017
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 200mW 50V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS