CRGH0603F8K2
MFR.Part #
CRGH0603F8K2
JLCPCB Part #
C4100091
Description
-55℃~+155℃ 200mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS