CRGH0603F88R7
MFR.Part #
CRGH0603F88R7
JLCPCB Part #
C2098571
Description
-55℃~+155℃ 200mW 50V 88.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS