CRGH0603F820R
MFR.Part #
CRGH0603F820R
JLCPCB Part #
C4173153
Description
-55℃~+155℃ 200mW 820Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS