CPF0603B806RE
MFR.Part #
CPF0603B806RE
JLCPCB Part #
C4156942
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 806Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS