RT0603WRC0722RL
MFR.Part #
RT0603WRC0722RL
JLCPCB Part #
C4282305
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS