CRGH0603F75K
MFR.Part #
CRGH0603F75K
JLCPCB Part #
C3939079
Description
-55℃~+155℃ 200mW 75kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS