RT0603WRC075K23L
MFR.Part #
RT0603WRC075K23L
JLCPCB Part #
C1719555
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.23kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS