CRGH0603F61R9
MFR.Part #
CRGH0603F61R9
JLCPCB Part #
C2099547
Description
-55℃~+155℃ 200mW 50V 61.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS