CRGH0603F16R9
MFR.Part #
CRGH0603F16R9
JLCPCB Part #
C2097861
Description
-55℃~+155℃ 16.9Ω 200mW 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS