ERJ-UP3F7503V
MFR.Part #
ERJ-UP3F7503V
JLCPCB Part #
C1869544
Description
-55℃~+155℃ 250mW 750kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS