CRGH0603F604R
MFR.Part #
CRGH0603F604R
JLCPCB Part #
C2098635
Description
-55℃~+155℃ 200mW 50V 604Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS